Satış Sözleşmesi

Anasayfa » Satış Sözleşmesi

Satış Sözleşmesi

 

  1. İş bu Satış Sözleşmesi cardbozum( www.cardbozum.com ) Şirketi tarafından işletilen www.cardbozum.com internet adresinden ürün alımı yapacak olanl kişiler  ile cardbozumarasında ilk işlem yapılmadan önce kayıt aşamasında taraflarca mutabık kalınarak düzenlenmiştir.
  2. com  kartları, alıcısına internet üzerinden güvenli ödeme imkanı sağlayan ön ödemeli bir karttır. Bu karta sahip olan nihai tüketici bu kartın kullanım alanlarını kendi insiyatifine göre belirler. Firmamızdan alınan kartlarının  kullanıldığı yerler yasal olmalı ve sanal ortamda sadece yasal alışverişler için kullanılmalıdır. Aksi taktirde bu kartların yasal olmayan sitelerde kullanılması kartı tasarlayan, üreten ve satan kişi, kurum ve kuruluşları kesinlikle bağlamaz. Kartın kötü niyetli ve yasal olmayan ortamlarda kullanılmasından doğacak hukuki sonuçlardan cardbozumşirketi ve bağlı olarak da  Kart Sistemleri  www.cardbozum.com web sitesi sahipleri kesinlikle sorumlu değildir.
  3. Cardbozum  ( www.cardbozum.com ), işbu Sözleşme´yi gerek gördüğü durumlarda tek taraflı olarak değiştirme, tadil etme ya da iptal etme hakkına sahiptir.
  4. Bu sözleşme sanal ortamda oluştuğu için, Müşteri´nin ilk işlem talebinin (İşlem yapılmadan önce) alınması ve bu talebin de cardbozum  tarafından kabulü ile Sözleşme teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler Müşteri´nin ilk işlemini yapabilmek için talepte bulunmadan önce www.cardobuzum.com sitesindeki “satış sözleşmesini okudum kabul ediyorum” butonuna tıklaması ile başlamış olur.
  5. Müşteri,cardbozum´e yani  www.cardbozum.com ´a üye olmak ve işlem yapabilmek için işbu Sözleşme´nin tamamını okuduğunu, içeriğini tamamıyla anladığını ve tüm maddelerini  kabul ettiğini ve onayladığını peşinen taahhüt eder.
×
Yardımcı Olmamı İstermisiniz