Jeton

Anasayfa » Jeton

Jeton Kart Nedir 

Bir dijital –sanal kartı olarak kullanılan Jeton kart, çeşitli limitlerde satın alınabilir. Jeton Kart satın alan müşterilerin önceliği alış veriş güvenliğidir. İnternet’te milyonlarca site, bir şeyler veriyor veya satıyor. E-ticaret siteleri bir çok fiziksel ve dijital ürünlerin yanı sıra, hizmet satan ya da oyun satan platformlar vardır.  Hepsine eşit derecede güvenmek ve kredi kartı ile alış veriş yapmak pek akıllıca bir davranış olmayabilir. Özellikle kredi kartını kaptırmak istemeyen müşteriler, daha güvenli bir alış veriş yönteminin gelişmesini beklediler.

Sonunda Jeton Kart sistemi ortaya atıldı. Bu sayede bir şeyler satın almak isteyen müşterilerin önündeki Pazar, kısıtlı mahalle esnafının yörüngesinden çıktı ve sınır ötesi geniş bir alana ve ürün çeşitliliğine dönüştü. Artık bir Hindistanlı firmadan ürün alabilirsiniz. Önünüzde hiçbir güven engeli yok. Bu kart ile kişisel özel bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi vermek zorunda değilsiniz. Alış verişinizi Jeton Kart dijital kartı ile yapabilirsiniz.  

Jeton Kart Nereden alınır ?

Sitemizde farklı limitlerde Jeton Kart satın alabilirsiniz. Satın alma süreciniz, işinde uzman müşteri temsilcilerimizin hızlı ve güvenilir işlemleri ile saniyeler içinde gerçekleşir.  Siteden kartınızı seçin ve müşteri temsilcisine telefonda söyleyin. Ardından size verilecek banka hesap numaralarına kart fiyatını yatırın. Size SMS yolu ile Jeton Kart bilgisi gelecektir. Bu bilgi fiziksel bir kart bilgileri değildir. Tamamen sanal kart bilgileridir ama İnternet’ten bir hizmet/ürün satın almanız için tasarlanmıştır.

Kartı satın aldıktan sonra 50.000’e yakın alış veriş sitesinden dilediğiniz ürünleri alabilirsiniz. Ola ki kartı hiç kullanmadınız, bu halde Jeton Kart bozumu hizmetinden istifade edebilirsiniz. Sitemizde elinizdeki Jeton Kart bozumu hizmeti de verilmektedir. Üstelik bu hizmet, kart bozumu yapılırken  en yüksek fiyattan yapılmakta, Jeton Kart satın alırken en ucuz fiyattan yapılmaktadır. Yani müşterinin kar etmesi, güvenli alış veriş yapabilmesi düşüncesine hizmet ediyoruz.  O nedenle Jeton Kart almak istediğinizde ya da Jeton Kart bozumu hizmeti almak istediğinizde sitemizdeki temsilcilerle telefon görüşmesi yapmanız yeterlidir. 10 yıla yakındır bu alanda hizmet veriyor olmamız en büyük referansımızdır. 

×
Yardımcı Olmamı İstermisiniz