Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

5

Cardbozum.com sitemiz sizlere en güvenilir ve problemsiz hızlı kart satışı hizmetini gerçekleştirmektedir. Sanal –dijital kart satışı yapan bir çok firma var ama en köklü ve müşteri çıkarlarını kendi çıkarlarının önüne çıkaran çok az sayıdaki firmalardan biriyiz. İnternette problem yaşamadan ve bilgilerini çaldırma tehlikesi yaşamadan alış veriş yapmak isteyen herkese sanal kart satışı yapmaktayız. Sizlere  

 

  • Jeton kart satışı 
  • Paykasa Kart Satışı 
  • Astropay kart Satışı  
  • Otopay Kart Satışı 
  • Paykwik Kart Satışı 

Hizmetlerini birinci elden en güvenilir şekilde sunmaktayız. cardbozum.com platformu üzerinde güvenli kart satışı hizmeti vermekteyiz. İnternet ortamı birçok hizmeti barındırıyor, ürün satışları ve hizmet satışları bu hizmet ağı üzerinde bulunuyor. Sanal alem bir ölçüde sanallığını yitirdi. Çünkü insanlar bu alanı kullanarak birçok etkileşim ve alış veriş olanağı buluyor. Son yıllarda da çok büyük firmalar, ( Amazon, Clickbank, Alibaba,  Yahoo vs) İnternet ortamında ticaret hacminin ve potansiyelinin farkına vardıklarından beri bu alanlara büyük yatırımlar yapmaya başladılar. İnsanlar sınır ötesi ülkelerden ürünler satın almaya başladılar. Bu alımlarda kullanılan yöntemlerin esnetilmesi, sanal kartlarla alış verişi kolaylaştırması müşterilerin de işini kolaylaştırdı. Biz de binlerce sanal kart satışı yapan firmalardan biri olarak, İnternet’te alış veriş güvenliği sağlayan değil, insanların sıfır riskle alış veriş yapmalarına olanak sağlayacak sanal kartları hizmetinize sunuyoruz.  

İnternet ve Güvenlik 

İki zıt kavramdan söz ediyoruz, İnternet’te izlenecek yanlış veya daha az güvenli metotlarla alış veriş yaptığınızda, bir çok tehlike sizi bekliyor demektir. En büyük tehlike özel kişilik bilgilerinizin çalınması ve kullanılmasıdır. Çalınan bilgiler, paraya çevrilmek amacı ile çalınır. Genellikle hedeflenen şeylerin başında kredi kartı bilgileri geliyor. Bu tehlikelerden korunmanın en iyi yolu, hiçbir zaman kredi kartını kullanmamak, ya da sanal kredi kartı kullanmaktır.  Bankayı arayıp sanal kart oluşturma zahmetine girmeden, sadece dijital kart satın alarak, güvenliğinizi maksimum seviyeye çekebilirsiniz. Hem de hiçbir riske girmeden bunu başarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hemen telefona sarılmak ve bizi aramak. Biz size dilediğiniz miktarlarda ve limitlerde sanal kartlar tedarik edebiliriz. 

×
Yardımcı Olmamı İstermisiniz